top of page

Ми переїхали. Шукайте нас за адресою: https://pvmcbs.wixsite.com/pmcbs

 

 

 

   Комунальний заклад "Павлоградська міська централізована бібліотечна система" – це 6 мобільних, креативних, ініціативних центрів спілкування, самоосвіти, науки, культури і дозвілля для всієї родини.

  Кожна бібліотека – інформаційно-культурний громадський осередок, який збирає однодумців,  допомагає реалізовувати творчі задуми та саморозвиватися у бібліотечних клубах жителям усіх мікрорайонів Павлограда. Це саме те місце,  де людям різного віку подобається з користю проводити час у дружньому колі, з Інтернетом або книгою.

     

 

Вас вітає  креативна бібліотечна команда міста Павлограда!

   Наш  творчий колектив бібліотекарів-ентузіастів раз і назавжди зруйнував стереотип, що бібліотека – це нудно, сумно та вкрито віковим пилом. Весь час ми займаємося тим, що ніколи не робили бібліотеки!

Ми вже вміємо все!

    Провести  зворушливе родинне свято, гучну вечірку або флеш-моб для молоді, для шанувальників  мистецтва – музичну імпрезу чи перформенс, виставку просто неба або квартирник  на бібліотечних територіях вільного спілкування.

     Відвідавши наші тренінги або воркшопи, ви легко зможете здобути нову професію, здивувати близьких подарунком хенд мейд чи випробувати себе у ролі  гуманітарного волонтера, створити  власне відео, купити будь-які квитки або зареєструватися на ЗНО.

     Ми вийшли в люди! Нас можна зустріти  завжди і всюди: на дитячому майданчику, в парках та скверах,  у модульному містечку для вимушених переселенців, центрі обслуговування літніх людей та дитсадку. В нас є що вам розповісти і вдень, і під час “Бібліоночі”.

     Ми  хочемо і здатні втілити будь-які інновації задля задоволення  культурно-інформаційних потреб павлоградців!

 

Директор Ліліана Бондаренко

 

до Дня захисника України.png

Проведи 2018 рік з нами!

Освітній медіа проект "Книгомандри"

(січень-грудень)

ПЕРЕМАГАЙ!

День веселих

затій

"kinderляндія"

(1 червня)

Єдиний день краєзнавства

(13 вересня)

ДІЗНАВАЙСЯ БІЛЬШЕ

територія

жінки

"crazy- lady"

(протягом року)

Літо+спека=

біліотека

Бібліоліто для всієї родини

Літакцент "Андрій коцюбинський. 80 років творчості"

(грудень)

Молодіжна

печа-куча 

"Євродрайв"

(червень)

День родинних справ

"Місто моєї мрії"

(16 вересня)

НЕ ПРОПУСТИ!